Çiftlik Oyunu

Ülke Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Ülke Çiftliği Oyunu
Ülke Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
Son zamanlarda organik tarım çok talep görüyor. Neden avantajdan yararlanıp boş arazilerinizi güzel bir ülke çiftliğine çevirmiyorsunuz? Ayrıca kendiniz için rahatlatıcı bir yer inşa edebilirsiniz! Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın ve istediğiniz çiftlik objesini istediğiniz yere taşıyarak kendi çiftliğinizi oluşturun. Oyunu fare ile oynuyorsunuz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Ülke Çiftliği oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 191 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.