Çiftlik Oyunu

Xenos Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Xenos Oyunu
Xenos Oyunu Nasıl oynanır;
Kötü niyetli bir bilim adamı olan Dr Crenson, mekanik bir şehir ve dünyayı terörize etmek için devasa bir robot ordusu oluşturmak için yeni bir enerji türü olan Xenos'tan yararlandı. Xenos enerjisiyle çalışan bir savaş kıyafeti ve insanlığın son umudu olan pilot Asterus'u seçtiniz! 7 farklı alanda 30 aksiyon dolu seviyeyle savaşın. Ölümcül patronlarla savaşın, mayın tarlalarını işaretleyin ve dev lazerlerden kurtulun. W, S, A, D veya Ok Tuşları ile hareket ettirin. Boşluk çubuğuyla özel saldırı. P ile duraklatın
Genel Oyunlar kategorisindeki Xenos oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 487 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.