Çiftlik Oyunu

Yaz Çiftliği Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Yaz Çiftliği Oyunu
Yaz Çiftliği Oyunu Nasıl oynanır;
Ayşe büyükannesinin çiftliğinde muhteşem bir yaz tatili geçiriyor. Her şey çok eğlenceli: bebek ördekler ve tavukların beslenmesi, çiçeklerle sulama, çiçeklerin sulanması ve elbette rahatlatıcı hamaklar ... Bu çiftlik Ayşe'nin bellek şeridinde en güzel yer olacak! Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın. Oyunu fare ile oynuyorsunuz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Yaz Çiftliği oyunu 3 Aralık 2018, Pazartesi günü eklendi ve 281 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.