Çiftlik Oyunu

Yumurtacı Tavuk Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Çiftlik Oyunları » Yumurtacı Tavuk Oyunu
Yumurtacı Tavuk Oyunu Nasıl oynanır;
Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY > PLAY butonuna tıklayın ve ardından END TUTORIAL butonuna tıklayın. Oyundaki amacımız tavuğun yemini ve suyunu verip, yumurtlamasını sağlamak ve yumurtaları haşladıktan sonra gelen müşterilerin istediği kadar müşterilere satarak para kazanmak. Oyunu fare ile oynuyorsunuz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki Yumurtacı Tavuk oyunu 1 Aralık 2018, Cumartesi günü eklendi ve 1152 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.