Çiftlik Oyunu

Zombotron 2: Zaman Makinesi Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Genel Oyunlar » Zombotron 2: Zaman Makinesi Oyunu
Zombotron 2: Zaman Makinesi Oyunu Nasıl oynanır;
Bu gezegenden ayrılma zamanı geldi, ama önce geminize yakıt almak zorundasınız, dostum. Silahını al, tünellere geri dön ve zombi benzeri canavarlara dikkat et; yok edilinceye kadar sana gelmeye devam edecekler! Bu evrendeki hiçbir şeyin basit olmadığını biliyorsunuz ve eve dönmek istiyorsanız hayatta kalmak için mücadele etmek zorundasınız! WASD'yi hareket ettirmek, fareyi nişan almak ve vurmak, E etkileşimde bulunmak, R yeniden yüklemek, Q silah değiştirmek için kullanın.
Genel Oyunlar kategorisindeki Zombotron 2: Zaman Makinesi oyunu 24 Mayıs 2019, Cuma günü eklendi ve 362 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
En yeni çiftlik oyunları;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Çiftlik Oyunları Hayvan Oyunları Genel Oyunlar
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, online bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.